Poniedziałek-Piątek 8:00-16:00
Poznań, ul. Sieradzka 8b tel. 666 111 890
Poniedziałek-Piątek 9:00-21:00
Poznań, ul. Towarowa 37/205 tel. 601 563 703
biuro@askodent.pl
www.askodent.pl

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

W Polsce próchnicę ma ponad 90% dorosłych

W Polsce próchnicę ma ponad 90% dorosłych, ale mało kto zdaje sobie z tego sprawę. Duża część z nas zauważa problem bardzo późno, co może skończyć się poważną chorobą oraz długim i kosztownym leczeniem.

stomatologia zachowawcza ASKODENT

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza to dziedzina, której zadaniem jest utrzymanie naszych naturalnych zębów, jak najdłużej. Obejmuje ona usunięcie zmian próchnicowych, odtworzenie naturalnego wyglądu i funkcji żucia.

Poznań to miasto z bardzo dobrze rozwiniętym rynkiem usług stomatologicznych. Mnogość i różnorodność gabinetów sprawia, że wybór najodpowiedniejszego stomatologa dla siebie staje się coraz trudniejszy.

Stomatolog pierwszego kontaktu to najczęściej dentysta specjalizujący się w stomatologii zachowawczej. Stomatologia zachowawcza jest najpopularniejszą dziedziną stomatologii, której celem jest jak najdłuższe zachowanie zębów pacjenta w ich naturalnym kształcie i kolorze. Cel stomatologii zachowawczej realizuje dentysta stomatolog poprzez zapobieganie oraz leczenie ubytków wywołanych próchnicą.

Klinika Askodent Poznań to nie tylko specjaliści od chirurgii szczękowo-twarzowej, protetyki i implantologii, to również wysoko wykwalifikowani stomatolodzy specjalizujący się w stomatologii zachowawczej. Naszym pacjentom oferujemy kompleksową opiekę profilaktyczną oraz szeroki wachlarz usług leczniczych. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych osiągnięć technologicznych leczenie w Askodent Poznań odbywa się bezboleśnie, a zastosowanie nowoczesnych materiałów sprawia, że wypełnienie jest niewyczuwalne i niemal niewidoczne, dzięki czemu zęby zachowują swój naturalny i piękny wygląd.

Zapraszamy do naszego gabinetu na kontrolę, bo najważniejsza jest szybka diagnoza i natychmiastowe działanie.

Stomatologia zachowawcza ASKODENT