Poniedziałek-Piątek 09:00-21:00
Centrum stomatologii Poznań - Askodent

POZNAŃSKIE CENTRUM IMPLANTOLOGII

Nasz zespół

Staramy się, aby nasz zespół był złożony z lekarzy o wysokich kwalifikacjach i różnych kompetencjach aby móc realizować mniej lub bardziej złożone terapie interdyscyplinarne. Nie boimy się inwestować w młodych, utalentowanych lekarzy, którzy pod okiem doświadczonych i renomowanych lekarzy stale rozwijają swoje umiejętności, systematycznie podnosząc swoje kwalifikacje medyczne.

Implanty w służbie pięknego uśmiechu!

Nazwa naszej placówki, sugeruje że specjalizujemy się implantologii. To prawda – specjalizujemy się w zabiegach implantologicznych oraz zabiegach chirurgii twarzowo-szczękowej. Pamiętamy jednak, że taka praca musi służyć komfortowi życia oraz funkcji i estetyce uzębienia, którego odbudowa jest możliwa właśnie dzięki rozwojowi implantologii.  Przychodząc do PCI ASKODENT nasi pacjenci otrzymają w efekcie piękny uśmiech a nie tylko zabiegi, które do niego nas zaprowadzą.

Lekarze

Personel

Przynależność do organizacji naukowych

Medyczni liderzy naszej placówki, zarówno dr hab. n. med. Krzysztof Osmola jak i dr n.med. Andrzej Szwarczyński M.Sc. to jedni z najbardziej renomowanych polskich implantologów. Ich pozycja potwierdzona jest prominentną przynależnością do wielu organizacji branżowych jak i programów naukowych. Oto wybrane z nich.