Poznań, ul. Sieradzka 8b
tel. 666 111 890
Poznań, ul. Towarowa 37/205
tel. 601 563 703
Poniedziałek-Piątek 09:00-21:00
biuro@askodent.pl
www.askodent.pl

Specjalista chirurgii szczękowo - twarzowej

DR HAB. N. MED. KRZYSZTOF OSMOLA

Uzyskał dyplom lekarza i lekarza stomatologa na Akademii Medycznej w Poznaniu. Od początku związany z Kliniką Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Obecnie pełni funkcje Kierownika Katedry i Kliniki Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Zarezerwuj wizytę u dr K. Osmoli

Godziny przyjęć

przy ul. Towarowej

Wtorek

Środa

15:30 - 19:00

15:30 - 19:00

Dane kontaktowe

Telefon

E-mail

+48 666 111 890

Uzyskał dyplom lekarza i lekarza stomatologa na Akademii Medycznej w Poznaniu. Od początku związany z Kliniką Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Obecnie pełni funkcje Kierownika Katedry i Kliniki Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Autor ponad 120 publikacji o tematyce traumatologicznej i onkologicznej, Autor i Współautor licznych podręczników akademickich.


Wykładowca uniwersytecki dla studentów polsko i anglojęzycznych. Członek licznych towarzystw naukowych związanych z chirurgią głowy i szyi. Od 1992 r. zajmuje się implantologią stomatologiczną. Kierownik i wykładowca specjalistycznego kursu Curriculum Implantologii prowadzonego przez PSI (Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne), członek Komitetu Naukowego czasopisma Implantologia Stomatologiczna. Przewodniczący Rady Naukowej PSI, członek Komisji Edukacyjnej i egzaminacyjnej PSI. Pełnił funkcję Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie Chirurgii Szczękowo-Twarzowej oraz jest członkiem Państwowej Komisji Egzaminacyjnej w tej specjalizacji. Należy do grupy badawczej Ankylos Syncone Scientific Group.

Dr hab. n. med. Krzysztof Osmola jest ekspertem w Leading Implant Centres

NAJWAŻNIEJSZE DYPLOMY