Poniedziałek-Piątek 8:00-16:00
Poznań, ul. Sieradzka 8b tel. 666 111 890
Poniedziałek-Piątek 9:00-21:00
Poznań, ul. Towarowa 37/205 tel. 601 563 703
biuro@askodent.pl
www.askodent.pl

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Zakres usług stomatologii estetycznej

  • wyleczymy i estetycznie odbudujemy zniszczone próchnicą zęby
  • wprawimy niemal niezauważalne plomby lub licówki,
  • usuniemy stare, brzydkie wypełnienia, np. amalgamatowe,
  • skorygujemy kształt i kolor przebarwionych zębów,
  • starannie wprawimy korony protetyczne lub mosty,
  • zastosujemy ceramiczne wkłady inlay/onlay,
  • bezboleśnie znieczulimy przed zabiegiem i dokładnie skontrolujemy po nim.

We wszystkich powyższych zabiegach stosujemy jedynie najlepsze materiały i wyłącznie nowoczesne techniki. Wspieramy się też naszym bogatym doświadczeniem, zarówno praktycznym, jak i teoretycznym. Stomatologia estetyczna w ASKODENT to najwyższy standard! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Stomatologia estetyczna w ASKODENT POZNAŃ

Poznańskie Centrum Implantologii ASKODENT oferuje również bardzo szeroki wachlarz usług z zakresu stomatologii estetycznej. Na rynku powstaje coraz więcej gabinetów specjalizujących się w zabiegach mających na celu poprawę naszego uśmiechu. Często okazuje się jednak, że stomatolog bez wsparcia chirurga lub protetyka nie może zaoferować swoim pacjentom kompleksowej pomocy.

W naszej klinice ASKODENT zatrudniamy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Dentysta, chirurg, protetyk, pomoc dentystyczna – to tylko niektóre z nich. Ich zadaniem jest kompleksowa pomoc pacjentom, wymagającym specjalistycznego leczenia – od zabiegów z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej, po zabiegi implantologiczne i prace protetyczne.

Zależnie od rzeczywistych potrzeb i oczekiwań naszym klientom proponujemy również proste i mało-inwazyjne zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Współpracujący z naszą kliniką dentysta stomatolog od lat specjalizuje się w tej dziedzinie, dzięki czemu pacjentom ASKODENT możemy zaoferować zdrowe, a zarazem skuteczne wybielanie zębów oraz bardziej skomplikowane zabiegi wykorzystujące licówki i różnego typu implanty.

Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej wymagają minimum dwóch rzeczy – stosowania najlepszych, nowoczesnych technologii oraz niebywałych talentów lekarzy dentystów. Ci ostatni muszą być nie tylko sprawnymi fachowcami, którzy poradzą sobie z każdym, nawet najbardziej skomplikowanym przypadkiem, lecz również prawdziwymi artystami, by nie powiedzieć rzeźbiarzami, którzy są wyczuleni na estetykę oraz będą potrafić skutecznie zamaskować wszelkie usterki.

W naszej klinice zatrudniamy taki właśnie zespół. Nasi dentyści pomogą usunąć zarówno wrodzone, jak i nabyte defekty stomatologiczne, wsłuchają się także w rozmaite potrzeby i życzenia pacjenta. Wszystko po to, aby mógł się on poczuć komfortowo, cieszyć się pięknym uśmiechem i nowym wizerunkiem.

Wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt oraz materiały, nasi lekarze zrealizują zarówno proste zabiegi, jak choćby wybielanie zębów, jak też o wiele bardziej skomplikowane, wykorzystujące np. implanty różnego typu. W zakres stomatologii estetycznej wchodzi również protetyka. Doradzimy odpowiednie środki i pomożemy wyeliminować problem, zanim stanie się prawdziwą udręką.