Poniedziałek-Piątek 8:00-16:00
Poznań, ul. Sieradzka 8b tel. 666 111 890
Poniedziałek-Piątek 9:00-21:00
Poznań, ul. Towarowa 37/205 tel. 601 563 703
biuro@askodent.pl
www.askodent.pl

Specjalista chirurgii szczękowej 

DR N. MED. ANDRZEJ SZWARCZYŃSKI M.SC.

Master of Science in Oral Implantology (Goethe Univ. Frankfurt am Main)

Ekspert (Diplomate) d/s implantologii stomatologicznej PSI/DGOI/ICOI

Prezes Implant Masters Poland

Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego

Członek Rady Programowej Dental Skills Institute

Zarezerwuj wizytę u
dr A. Szwarczyńskiego

GODZINY PRZYJĘĆ


ASKODENT przy ul. Towarowej 37/205

Poniedziałek: 09:00 – 16:00


Wtorek: 09:00 – 16:00


Środa: 11:00 – 16:00


Czwartek: 09:00 – 16:00


Piątek: 09:00 – 16:0


 

 

Skontaktuj się z dr Andrzejem Szwarczyńskim

DANE KONTAKTOWE

  • +48 666 111 890

  • +48 601 563 703
  • biuro@askodent.pl

Doktor Andrzej Szwarczyński jest jednym z najbardziej renomowanych polskich implantologów, jednym z pierwszych Polaków, który otrzymał tytuł Master of Oral Implantology. Jest również prezesem elitarnego Implant Masters Poland

Absolwent Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W latach 1993-2007 pracował w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej IS AM w Poznaniu gdzie po zdaniu egzaminu specjalizacyjnego 1 stopnia z chirurgii stomatologicznej i 2 stopnia z chirurgii szczękowej (egzamin zdany z wyróżnieniem), obronił pracę doktorską. Odbył stypendium w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej na Uniwersytecie w Kilonii. W 2008 ukończył Curriculum Implantologii na Uniwersytecie im. J. W .Goethe we Frankfurcie nad Menem. W 2012 r. ukończył studia  podyplomowe na Uniwersytecie im. J. W Goethe we Frankfurcie nad Menem uzyskując tytuł Master of Science in Oral Implantology. W 2011 otrzymał tytuł Ekspert ds. Implantologii Stomatologicznej PSI, Expert in Oral Implantology DGOI oraz Diplomate in Oral Implantology ICOI.  Aktywny członek Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo- Szczękowo – Twarzowej EACMFS oraz stowarzyszeń PSI/DGOI/ICOI Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne/ Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie/ International Congress of Oral Implantologists. Jest członkiem Zarządu PSI oraz członkiem Rady Programowej Dental Skills Institute.

Jest członkiem założycielem i obecnie Prezesem Stowarzyszenia IMP Implant Masters Poland. Uczestniczy w licznych kongresach naukowych krajowych i zagranicznych (Zurich, Edynburg, Barcelona, Berlin, Lucerna, Ferrara, Londyn, Nowy Jork, Wiedeń, Nassau) jak i szkoleniach z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej i implantologii jako uczestnik i wykładowca. Od 2009 w ramach Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego jest odpowiedzialny za współprowadzenie części teoretycznej i praktycznej Curriculum Implantologicznego (Katowice, Poznań) i odbieranie egzaminów praktycznych.  Jest autorem i współautorem ponad 35 prac naukowych w tym 4 opublikowanych w czasopismach zagranicznych oraz autorem i współautorem 2 rozdziałów w skrypcie i podręczniku akademickim. Jest współwłaścicielem i kierownikiem Poznańskiego Centrum Implantologii ASKODENT w Poznaniu. Członek Lions Club Concordia w Poznaniu – pełnił funkcję sekretarza klubu 2 kadencje, prezydenta klubu 2 kadencje. Kolejno pełnił funkcję przewodniczącego strefy Poznań 1 i był członkiem Gabinetu Gubernatora Okręgu.

Dr n. med. Andrzej Szwarczyński M.Sc. jest ekspertem w Leading Implant Centres


Słowa naszych pacjentów, czyli:

CO O NAS MÓWIĄ NASI PACJENCI?

Talent. Wiedza. Osobowość. Doświadczenie i dar w rękach!

BEATA POŁUBOCZKO
Kacper Kropielnicki

Jeśli chodzi o głównego mentora, to najważniejszym dla mnie jest dr Andrzej Szwarczyński, u którego zdobywanie wiedzy jest wielkim zaszczytem.

KACPER KROPIELNICKI
JOANNA SZPILEWICZ

Nie zaufałabym innemu chirurgowi szczękowemu! Od ponad 20 lat jestem pacjentką Pana Doktora.

JOANNA SZPILEWICZ

Doktor Andrzej Szwarczyński

I JEGO OFICJALNE CV

Galeria zdjęć doktora

Dr n.med. Andrzej Szwarczyński zostaje wybrany Prezesem Implant Masters Poland – elitarnego stowarzysznia, zrzeszającego grupę jednych z najbardziej renomowanych polskich implantologów!
2018

Absolwent studiów  podyplomowych na Uniwersytecie im. J. W. Goethe we Frankfurcie nad Menem, które ukończył uzyskując tytuł Master of Science in Oral Implantology.
2012

Otrzymuje tytuł Ekspert ds. Implantologii Stomatologicznej PSI, Expert in Oral Implantology DGOI oraz Diplomate in Oral Implantology ICOI.
2011

Ukończył Curriculum Implantologii na prestiżowej uczelni – Uniwersytet im. J. W. Goethe we Frankfurcie nad Menem.
2008

Obrona pracy doktorskiej oraz zdanie egzaminów specjalizacyjnych 1 stopnia z chirurgii stomatologicznej i 2 stopnia z chirurgii szczękowej (egzamin zdany z wyróżnieniem).
2007

Pracownik Kliniki Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Instytutu Stomatologii  Akademii Medycznej w Poznaniu
1993-2007

Ukończenie studiów stomatologicznych na Akademii Medycznej w Poznaniu
1993

NAJWAŻNIEJSZE DYPLOMY DR N. MED. ANDRZEJA SZWARCZYŃSKIEGO